Materiāla apraksts

ATSPERU BLOKS "BONNEL"

ATSPERU BLOKS "BONNEL"Atsperu bloks “Bonnel”- sastāv no klasiskām piecu vijumu divkonusu atsperēm. Atsperu skaits ir 120 gab. uz 1 m2, augstums 120 mm. Atsperes izgatavotas no 2,4 mm biezas atsperu stieples. Atsperu gali ielocīti uz iekšu, lai nepieļautu matrača virsslāņa bojājumus.

 

 

ATSPERU BLOKS "POKET SPRING"

ATSPERU BLOKS "POKET SPRING"Atsperu bloks “Pocket Spring”- sastāv no mucas veida neatkarīgām atsperēm, kas skaitās unikāls izgudrojums. Atsperes izgatavotas no tērauda stieples un ievietotas atsevišķās kabatiņās, kuras izgatavotas no speciāla auduma (sponbond), kabatas savā starpā salīmētas. Atsperes ir augstākas par kabatām, tāpēc viņas vienmēr ir saspringtas, savā starpā viņas nav savienotas, kas atļauj viņām neatkarīgi kustēties un ideāli piemēroties jūsu ķermenim. Atsperu skaits uz 1 m2 sastāda 230 gab., bloka augstums 130 mm.

 

Tūba

TūbaTūba - ekoloģiski tīrs, izturīgs materiāls, izgatavots no naturālām izejvielām. Kalpo kā izolējošs materiāls starp atsperu bloku un matrača pildījumu, satur kokvilnas un vilnas audumus.

 

 

 

KOKOSŠĶIEDRU PLĀKSNE

KOKOSŠĶIEDRU PLĀKSNEKokosa plāksne - naturāls materiāls, kurš nodrošina to, ka matrača virsma ir cieta un gluda . Caur kokosa plāksni labi cirkulē gaiss. Šis materiāls neelektrizējas, tajā neuzkrājas mitruma kondensāts. Izturīgs pret berzi, elastīgs.

 

 

 

Jūras zāle

Jūras zāle

Jūras zāle- 100% naturāls materiāls pielietojams mēbeļu izgatavošanā. Īstenībā ir izgatavota no palmu lapām uzšūtām uz auduma, biezums 25 mm. Jūras zāles dabiskās īpašības atļauj saglabāt vēsumu vasarā.

 

 

 

Memory foam

Memory foamViskoelastisks (termoplastisks, ar atmiņu) materiāls, kas temperatūras ietekmē ieņem cilvēka ķermeņa formu, palielinot kontakta laukumu un tādējādi samazinot spiedienu uz muskuļiem, locītāvām un mugurkaulu.
Materiāls ar atmiņu ir izstrādāts speciāli priekš astronautiem - no šāda materiāla teik izgatavoti astronautu krēsli, lai izvairīties no postošām sekam pēc pārslodzēm.

 

 

Vatelīns

VatelīnsVatelīns- ekoloģiski tīrs, nodilumizturīgs materiāls, izgatavots no naturālām izejvielām. Sastāvā ir kokvilna un vilna. Ideāli noder cietāku materiālu pārklāšanai.

 

 

PĀRKLĀJA AUDUMS

Pārklāja audums- blīvs materiāls, sastāvā var būt sekojošie pildījumi: kokvilna, lins, viskoza, poliesters, polipropilēns.Audums tiek dekoratīvi stepēts ar vilnu, sinteponu vai porolonu.
PĀRKLĀJA AUDUMS

 

 

 

 

PUTUPOLIURETANS

PUTUPOLIURETANSPutu poliuretāns - šis ekoloģiski tīrs materiāls ir plaši izmantots mēbeļu ražošanā un medicīnā, pēc visiem rādītājiem līdzinās lateksam. Šī materiāla izmantošana atļauj ražot ekonomiskākus matraču modeļus. Šo materiālu rekomendē cilvēkiem ar alerģiju pret gumijas izstrādājumiem.