Svarīgi zināt

www.sv-mebeles.lv ir mēbeļu interneta veikals. Visa prece tiek piegādāta tikai pēc pasūtījuma. Ofisā var apskatīt preces izgatavošanas materiālu un izvēlēties audumus mīkstajām mēbelēm.

Audumus var izvēlēties mūsu birojā: Rīga, Brīvības gatvē 193A. 

 

Preču atgriešana

LR MK noteikumi par distances līgumu, nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tā kā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka „Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”, SIA "MED IMEX" patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram - skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Lūdzam ņemt verā, ka visam mēbelēm tika norādīti gabarita izmēri. 

Pirmo 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža patērētajs ir tiesīgs atgriezt preci oriģinālā iepakojumā un bez montāžas pazīmēm, nepaskaidrojot iemeslus, izņēmot gadījumus, kad prece ir personalizēta. Personalizēta prece ir prece, kas tiek ražota audumā/krāsā/komplektācijā pēc Klienta individuālās izvēles.

Izmaksas par preces transportēšanu atpakaļ tirgotājam sedz patērētājs. Nauda par atgriezto preci tiek atmaksāta 30 kalendāro dienu laikā pēc dienas, kad prece ir pieņemta piegādātaja noliktavā. 

 

 

Saliktas mēbēles nemainām un atpakaļ nepieņēmam! 

Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazināties ar mums pa telefonu : 27788691, 29788212