Piegāde un apmaksa

Preču piegādes termiņš

Preču piegādes termiņš ir atkarīgs no piegādātājiem. Vidējais piegādes termiņš korpusa mēbelēm ir 4 nedēļas un mīkstām mēbelēm 6 nedēļas. Pasūtījuma apstiprināšanas brīdis ir datums, kad ir saņemta avansa rēķina apmaksa. 

 

Apmaksa

2 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas dienas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris lai precizētu visu informāciju par preci pasūtījumā, pēc tam Jums atsūtīs avansa rēķinu apmaksai 50% apmērā no kopējās pasūtījuma summas. Jūs varat samaksāt arī pilnu summu uzreiz.

Tad, kad prece tiks piegādāta Rīgas noliktavā, ar Jums sazināsies mūsu darbinieks un Jums būs iespēja pieteikt piegādi Jums ērtākajā dienā un laikā. Piegādes veicam darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Preci ir iespējams izņemt arī pašiem no mūsu noliktavas Rīgā, Brīvības gatvē 193A.

Atlikušo rēķinu par preci var apmaksāt ar bankas pārskaitījumu (1 dienu pirms piegādes) un skaidrā naudā pie preces saņemšanas vai pie mums birojā Rīgā, Brīvības gatvē 193A.

 

 

Piegāde notiek visas Latvijas teritorijā. Par piegādi lūdzam iepriekš vienoties ar menedžeri. Piegāde ar preces ienešanu mājoklī notiek par atsevišķu samaksu.
Piegāde Rīgas robežās maksā tikai 15 Eur.

Ja pirkuma summa pārsniedz 1000 Eur – piegāde Rīgas robežās ir BEZMAKSAS.

 

Pasūtot piegādi, lūdzam precizēt piegādes izmaksas pie menedžera.