Matracis Natali - 90x200 Artikuls: natali-90-200

Ražotājs: Sendeko
Cena: 193

Jautājumi?

1.Vatelīns

2.Latekss 20

3.Vilna

4.Porolons HR 100

5.Kokosa koira 20

 

 

 

Abpusējs matracis, kas ļauj dažādot tā puses – stingruma ziņā. Viena matrača puse ir mīksta, otra puse ir vidēji cieta. Šī matrača pamatā ietilpst viengabala augsti elastīgs 10 cm porolons, dabīgs latekss un kokosa koira. Matracim piemīt „ziemas-vasaras” efekts.

Matrača pildījumslatekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas un hipoalerģiskas īpašības. Porolons HR – ir moderns sintētisks materiāls, kas pēc elastības rādītājiem līdzinās lateksam, taču atšķirībā no tā  ir cietāks. Porolons HR ir atsperīgs, ilgi kalpojošs un var izturēt lielu spiedienu. Kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos, ka arī putekļu ērcīšu vairošanos matracī.

Lielisks ieguvums cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs un mēreni aktīvs dzīvesveids. Ideāls pirkums tiem, kas mīl un augsti vērtē komfortu un tajā pašā laikā vēlas uzturēt savu ķermeni tonusā. 

Līdzīgi produkti