Matracis Hotel Lux Pocket- 90x200 Artikuls: Hotel-lux-pocket-90-200

Ražotājs: Sendeko
Cena: 193

Jautājumi?

1.Porolons

2.Kokvilna

3.Memory 50 mm

4.Spanbonds

5.Vilna

6.Filcs

7.Pocket

8.Kokosa slānis 20 mm

9.Porolons

 

 

 

Jaunās paaudzes kombinēts matracis tiem, kam ir svarīgs ārkārtīgs komforta līmenis ar iespēju „pagulēt cietāk”. Lai to panāktu, ir vienkārši jāapgriež matracis uz otru pusi. Matracis no vienas puses irciets, no otras – mīksts, uz neatkarīgo atsperu bloka pamata. Matracim piemīt „ziemas-vasaras” efekts.

Matrača pildījumsmemory – ideāli pielāgojas ķermeņa formai, noņem spriedzi kakla un muguras zonā, nodrošina komfortablu un veselīgu miegu. Sākotnēji tika izstrādāts 70-s gados, pētniecības centrā NASA, lai uzlabotu sēdekļu komfortabilitāti un aizsargātu no pārslodzēm kosmiskajos kuģos. Spanbonda audumam piemīt pretmikrobu darbība (novērš pelējuma veidošanos). Kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos, ka arī putekļu ērcīšu vairošanos matracī.

Lielisks ieguvums cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs un mēreni aktīvs dzīvesveids. Ideālais pirkums tiem, kas mīl un augsti vērtē komfortu un tajā pašā laikā vēlas uzturēt savu ķermeni tonusā.

Līdzīgi produkti